Opis
- Klasa użyteczności – 33
- Grubość – 4.0 mm + 1.0 mm podkład IXPE
- Grubość warstwy ścieralnej – 0,55 mm
- Struktura – synchroniczna
- Ogrzewanie podłogowe – tak (28°C)
- Montaż – bezklejowy, pływający, I4F
- V-fuga – tak
Szukam produktów…
Klasa użyteczności – 33 Grubość – 4.0 mm + 1.0 mm podkład IXPE Grubość warstwy ścieralnej – 0,55 mm Struktura – synchroniczna Ogrzewanie podłogowe – tak (28°C) Montaż – bezklejowy, pływający, I4F V-fuga – tak
| Rodzaj paneli | Winylowe |
|---|---|
| Gwarancja | 20 lat |
| Klasa ścieralności | AC4 |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Wzór | Drewno |
| Długość | 1220 mm |
| Szerokość | 225 mm |
| Grubość | 5 mm |
| Liczba sztuk w paczce | 8=2,196 m2 |