Opis
Panele podłogowe laminowane Oceania o klasie ścieralności AC4.
Klasa użyteczności 32 pozwala na użytek w miejscach publicznych, jak i w zaciszu domowym.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
Szukam produktów…
Panele podłogowe laminowane Oceania o klasie ścieralności AC4. Klasa użyteczności 32 pozwala na użytek w miejscach publicznych, jak i w zaciszu domowym. Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
Panele podłogowe laminowane Oceania o klasie ścieralności AC4.
Klasa użyteczności 32 pozwala na użytek w miejscach publicznych, jak i w zaciszu domowym.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
| Waga | 16,5 kg |
|---|---|
| Kolekcja | New Design Silver |
| Rodzaj paneli | Laminowane |
| Gwarancja | 20 lat |
| Klasa ścieralności | AC4 |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Wodoodporność | Nie |
| Wzór | Drewno |
| Długość | 1380 mm |
| Szerokość | 193 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Liczba sztuk w paczce | 9=2,397 m2 |