Opis
Panele podłogowe laminowane Rio Grande o klasie ścieralności AC5.
Klasa użyteczności pozwala na użytek w miejscach publicznych, jak i w zaciszu domowym.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
V-fuga czterostronna.
Wodoodporność 24H.
Szukam produktów…
Panele podłogowe laminowane Rio Grande o klasie ścieralności AC5. Klasa użyteczności pozwala na użytek w miejscach publicznych, jak i w zaciszu domowym. Nadaje się do ogrzewania podłogowego. V-fuga czterostronna. Wodoodporność 24H.
Panele podłogowe laminowane Rio Grande o klasie ścieralności AC5.
Klasa użyteczności pozwala na użytek w miejscach publicznych, jak i w zaciszu domowym.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
V-fuga czterostronna.
Wodoodporność 24H.
| Waga | 16,5 kg |
|---|---|
| Kolekcja | Aqua Block Premium 24H |
| Rodzaj paneli | Laminowane |
| Gwarancja | 30 lat |
| Klasa ścieralności | AC5 |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Wodoodporność | Tak 24H |
| Wzór | Drewno |
| Długość | 1380 mm |
| Szerokość | 191 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Liczba sztuk w paczce | 9=2,372 m2 |