Informacje dodatkowe
| Kolekcja | V-Premium |
|---|---|
| Rodzaj paneli | Laminowane |
| Gwarancja | 25 lat |
| Klasa ścieralności | AC5 |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Wzór | Drewno |
| Długość | 630 mm |
| Szerokość | 126 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Liczba sztuk w paczce | 11=0,873 m2 |





