Opis
Panele podłogowe laminowane Platinium Dąb D4564 o klasie ścieralności AC4.
Klasa użyteczności 32- do użytku domowego i publicznego.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
Szukam produktów…
Panele podłogowe laminowane Platinium Dąb D4564 o klasie ścieralności AC4. Klasa użyteczności 32- do użytku domowego i publicznego. Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
Panele podłogowe laminowane Platinium Dąb D4564 o klasie ścieralności AC4.
Klasa użyteczności 32- do użytku domowego i publicznego.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego.
| Rodzaj paneli | Laminowane |
|---|---|
| Gwarancja | 20 lat |
| Klasa ścieralności | AC4 |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Wodoodporność | Nie |
| Wzór | Drewno |
| Długość | 1380 mm |
| Szerokość | 159 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Liczba sztuk w paczce | 7=1,536 m2 |