Opis
Panele podłogowe laminowane Platinium Dąb D40624 o klasie ścieralności AC5.
Klasa użyteczności 33- do użytku domowego i publicznego.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego. Wodoodporność 24h.
Szukam produktów…
Panele podłogowe laminowane Platinium Dąb D40624 o klasie ścieralności AC5. Klasa użyteczności 33- do użytku domowego i publicznego. Nadaje się do ogrzewania podłogowego. Wodoodporność 24h.
Panele podłogowe laminowane Platinium Dąb D40624 o klasie ścieralności AC5.
Klasa użyteczności 33- do użytku domowego i publicznego.
Nadaje się do ogrzewania podłogowego. Wodoodporność 24h.
| Rodzaj paneli | Laminowane |
|---|---|
| Gwarancja | 30 lat |
| Klasa ścieralności | AC5 |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Wodoodporność | Tak 24H |
| Wzór | Drewno |
| Długość | 1380 mm |
| Szerokość | 242 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Liczba sztuk w paczce | 5=1,67 m2 |